Dziękujemy, że z nami jesteś ;) Artykuł jest obecnie w fazie budowy. Informacje w nim zawarte mogą być jeszcze niekompletne. Pracujemy nad tym. Ostatnia aktualizacja: 18.05.2021
Strona wczorajidzis.rzeszow.pl
bez kategorii

O serwisie

17.02.2021

Pomysł utworzenia portalu WczorajiDzis.rzeszow.pl zrodził się w 2012 roku. niecały rok później udało się zakupić domenę, która istnieje do dziś. Od tego czasu w internecie powstały różne inicjatywy, które skupiały lub skupiają pasjonatów historii Rzesowa. Do dnia dzisiejszego w Internecie nie powstał jednak dedykowany portal, który w jednym miejscu gromadziłby teksty, zdjęcia i mapy dotyczące historii naszego miasta. Pierwowzorem i natchnieniem dla tej witryny była fantastyczna strona Slavresa, która opisywała między innymi historię MPK Rzeszów, czy też aktualne i przyszłe inwestycje w mieście.

Portal na którym właśnie jesteś opisuje historię Rzeszowa od czasów pradawnych do dnia dzisiejszego. Pokazuje jego rozwój, zachodzące zmiany. Opisuje ludzi, którzy to miasto tworzyli i którzy na zawsze zapisali się w kartach jego historii. Także Ty tworzysz historię tego miasta, ponieważ Twoja pamięć i wiedza przekazana młodszym pokoleniom nie pozwoli tej historii zaginąć.

Jeżeli chciałbyś skomentować to co tutaj robimy, podzielić się swoją opinią, serdecznie zapraszamy do skorzystania z systemu komentarzy, który znajduje się poniżej. Każdy wpis jest dla nas bardzo ważny.

Komentarze

Galeria zdjęć

Zwiedzaj Rzeszów

Atrakcje

Muzea, Teatry, Kina

Transport

Transport publiczny, carsharing...

Jedzenie

Restauracje, kawiarnie, puby

Wydarzenia kulturalne

Festiwale, koncerty, jarmarki

Zabytki

Warte zobaczenia

Z dziećmi

Rzeszów dla najmłodszych

Noclegi

Hotele, hostele, kwatery

W pobliżu Rzeszowa

Atrakcje w okolicach miasta

© 2013 - 2021 WczorajiDzis.Rzeszow.pl