Współpraca

Jeżeli Rzeszów nie jest dla Ciebie tylko nazwą i chciałbyś aktywnie włączyć się w utrwalanie wiedzy na jego temat, zapraszamy Cię do współtworzenia tego portalu. Poszukujemy osób, firm i instytucji, które są w stanie pomóc nam zgromadzić, opracować i opublikować materiały dotyczące przeszłości naszego miasta.

Jeżeli posiadasz w swoim domowym zbiorze wycinki z gazet, stare zdjęcia, pamiątki rodzinne, ciekawe książki - skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@wczorajidzis.rzeszow.pl lub na Facebooku. To właśnie dzięki takim osobom jak Ty ta strona może się rozwijać. Jeżeli nie jesteś w stanie zdigitalizować takich materiałów, nie przejmuj się - jesteśmy w stanie dotrzeć do Ciebie i wesprzeć Cię w tym sprzętem technicznym.

Wszystkie materiały, zdjęcia i wideo które do nas wyślecie opatrzymy stosownym opisem o autorze i pochodzeniu tych materiałów. Strona Wczorajidzis.rzeszow.pl nie będzie rościła sobie żadnych praw do tych materiałów, a jedyną potrzebną nam zgodą jest pozwolenie na publikację na łamach naszego serwisu.

Warto odwiedzić:
erzeszow
logo-ipn
galeria
nac
archpanstwowe
pbc
muzeum dobranocek
muzeum okregowe
COPYRIGHT 2013 - 2019
WczorajiDzis.Rzeszow.PL | ALL RIGHTS RESERVED